Eşarp Aksesuarları

  • 02 Mayıs 2018
  • 835 kez görüntülendi.
Eşarp Aksesuarları

Eşarp Aksesuarları

Günümüzde dinimizin gereği olan tesettür artık bir moda haline gelmiştir. Çevremizde ki herkes çeşitli rengârenk eşarplar, şallar takmakta ve bunları birçok aksesuarla süslemektedir. Peki, nedir bu eşarp aksesuar modelleri?

Eşarp iğnesi

Eşarp iğnesi

Eşarp Mıknatısı

Eşarp mıknatısı, çengelli iğne yerine kullanılan şık bir tasarımdır. Birçok farklı renkleri ve desenleri bulunmaktadır. Bu mıknatısları kıyafetinizin rengine ve şıklığına göre ayarlamanız mümkündür. Örneğin, siyah düz renkte olabildiği gibi siyah parlak eşarp mıknatısı da bulunabilmektedir. Ya da gümüş kaplama, pembe parlak taşlı gibi eşarp mıknatısları bulmanız mevcuttur. Eşarp mıknatısını eşarbınızı ya da şalınızı boynunuzun altına bağlamak için kullanırsınız. İğnelere göre daha avantajlıdır. Çünkü iğne gibi boynunuza batma endişesi duymazsınız.

Eşarp Aksesuarları Mıknatıs

Eşarp Aksesuarları Mıknatıs

Eşarp Mıknatısı

Eşarp Mıknatısı

Eşarp Askısı

Eşarp askısı, gövde, çengel askı ve piyon mıknatıslardan oluşmaktadır. Eşarplarınızı, şallarınızı düzgün ve karışmayacak şekilde eşarp askısına asarak kullanmanız mümkün ve size kolaylık sunacaktır. Çekmeceye kaldırılmış ya da üst üste dizilmiş bir askıda eşarplarınızı bulmak zor olacaktır. Onun yerine eşarp askısı kullanarak mıknatıslı piyonlarla eşarplarınızı düzgün bir şekilde eşarp askısına asabilirsiniz.

Eşarp Askısı

Eşarp Askısı

Eşarp Şampuanı

Eşarp şampuanı, eşarplarınızın renklerinin canlılığını korumasını sağlar ve yıpranmasını önler. Hemen hemen herkes için eşarplarını yıkamak sorun olabilmektedir. Çoğu tesettürlü bayan için bu mümkündür. Bazen deterjanla ya da normal şampuanla bile yıkanılan eşarplarınızın renklerinin birbirine karıştığı bile olmuştur. Eşarp şampuanı eşarbınız için normal deterjanlara göre olağan üstü bir koruma sağlamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ