En Yeni Hint Kınası Modelleri

  • 19 Mart 2016
  • 4.602 kez görüntülendi.
En Yeni Hint Kınası Modelleri

Neden hint kınası denildiğini merak edenler var mı?Bu konuya biraz açıklama getirelim. Hindistan’da yaygın olan bu kına bir gelenek gibidir.Herkes farklı farklı modeller yaparak vücudunda bu dövmeleri sergiliyor.Dövemelerin kötü ruhları kendisine yaklaşmadığı hakkında bir inanç yaygın.Düğünlerde gelinler çok fazla tercih ediyor.Hint kınasının araştırmalara göre vücudu beslediği söyleniyor.Bilim insanları bu konuda biraz çelişiyor ama hint kınası yaptıran insanlara şuana kadar bir şey olmadığı da bir gerçek.Çünkü doğal bir dövme.İçine ilaç katarsanız tabiki doğallığını yitirir.

Hint Kınası Nasıl Yakılır ?

Hint Kınası Nasıl Yakılır

Hint Kınası Nasıl Yakılır

 

İlk önce kınayı vücudunuzun nerseine yakacaksanız bunu ilk önce belirlemeniz gerekir.sonrasında yakacağınız kına kalıbını seçiniz.Kimi kına kalıbı diyor kimi kına deseni.Biz kına kalıbı diyelim.Biz kınayı elimize yakacağız.Elimizin üstüne.

 

 

Elimize Hint Kınası Nasıl Yakarız

Elimize Hint Kınası Nasıl Yakarız

 

Sonrasında hazırlamış olduğumuz kınayı kalıbımızın üstüne sıkıyoruz.Fakat önemli olan noktaları söylememizde fayda var.Kınayı kalıbın üzerine sıkarken çok sıkmamaya dikkat edin çünkü kalıbı çekeceğimiz zaman fazla sıkılan kına kalıbın üzerinde dağılabilir.

 

 

 

Ele Yapılan Hint Kınası Çeşitleri

Ele Yapılan Hint Kınası Çeşitleri

Gördüğünüz gibi kalıbın üstündeki boşlukları hepsini kınayla doldurduk.Peki şimdi ne yapacağız. Yaklaşık 5 dakika bekleyeceğiz.Beş dakika bekledikten sonra kalıbı elimizin üzerinden çıkarıyoruz.Elimizin üzerinden çıkardıktan sonra yapacağınız tek şey kınanın kuruyup dökülmesini beklemek.Sonuç çok güzel bir hint kınası modeli.Beğenmediğiniz modeli ser bir lif ile bol su ile yıkayarak sürtün ve çıkartın.Hint kınasının avantajlarından birisi bu.Dilediğiniz zaman farklı bir modeli yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere örnek olaması amacıyla Hint kınası modellerini yayınladık.Resimlere tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

En Yeni Hint Kınası Modelleri Resim Galerimiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ