En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri

  • 04 Ağustos 2016
  • 3.801 kez görüntülendi.
En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri

Gelin olmak her zaman kişinin kendini en özel ve en anlamlı hissedeceği günlerden bir tanesine hazırlanmak anlamına gelmektedir. Bu süreçte en önemli ayrıntılar elbette ki gelinlik seçimi ve gelinliğin hangi aksesuarlar ile tamamlanacağıdır. Sezonun modasına ayak uyduran gelin adayları genellikle saçlarına taktıkları muhteşem aksesuarlar ile gelinliklerini tamamlamaktadırlar. Fakat tesettürlü bayanlar için aynı durum geçerli değildir. Onlar saçlarını kapatmak zorunda kalacaklarından dolayı şıklıklarını tesettürleri ile tamamlamak zorundadırlar. Günümüzde En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri elbette ki usta ellerden çıkmaktadır. Yani nasıl saçınızı yaptıracağınız kuaförünüzü özenle seçiyorsanız, türban için de aynı özeni göstermelisiniz. Tesettür başı modelleri pek çok ayrı şekilde yaptırılabilmektedir.

En-Güzel-Tesettür-Gelin-Başı-Modelleri

En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri

Birden fazla seçeneğe sahip olan en güzel tesettür gelin başı modelleri arasında en çok tercih edilenleri eşarbın bone gibi kullanılarak üstünün duvak ile örtüldüğü modellerdir. Bu modellerde gelin adayının eşarbının üzerine ışıltılı pullar ile işleme yapılır ve bu işlemeler eşarba ya iğne ile tutturulur ya da direk olarak dikilir. Pulların bitimine taşlardan yapılmış aksesuarlar eklenerek gelinin alın bölgesine sarkıtılır ve ilgi çekici bir hal alması sağlanır. Bu model haricinde içinde taç takma isteği olan tesettürlü gelin adayları içinde modeller mevcuttur. Siz kendi zevkinize göre seçtiğiniz tacınızı kuaförünüze götürdükten sonra kuaför tacınızı eşarbınızın üzerine monte edecektir. Alnınızın hemen bitimine yerleştirilen bu taç sayesinde ışıl ışıl bir gelin olabilecek, hem hayalinizi gerçekleştirebilecek hem de tesettürünüzden ödün vermemiş olacaksınız. Günümüzde en güzel tesettür gelin başı modelleri arasında yer alan bir diğer model ise, eşarbınızın oldukça bol ve kabarık bir şekilde takılarak taş ile süslendiği modellerdir. Bu tesettür modelinde eşarbınız oldukça gösterişli bir görünüşe sahip olacaktır. Yani gelinliğiniz sade olsa bile bu tesettür gelin başı modeli ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Gelin-Başı-Modelleri-2016

Gelin Başı Modelleri 2016

Bu seçenekler arasından kendinize ve bütçenize en uygun gelin başı modelini seçtikten sonra size bir fotoğraf çıktısı alarak kuaförünüze göstermek ve sonrasında da en güzel gününüzün keyfini sürmek kalıyor.

Taçlı-Tesettür-Gelin-Başı-Modelleri

Taçlı Tesettür Gelin Başı Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ