Ele Yapılan Beyaz Hint Kınası Modelleri

  • 24 Eylül 2018
  • 612 kez görüntülendi.
Ele Yapılan Beyaz Hint Kınası Modelleri

Bu yılın modası olan beyaz hint kınası modelleri ile devam ediyoruz. Ele yapılan beyaz hint kınası modelleri ile birbirinden farklı figürleri sizlere sunacağız. İnstagramda fenomen olan hint kınası dövmelerini sizlerle paylaşacağız.

Beyaz Hint Kınası Dövmesi İle Farklı Bir Görünüm

Beyaz hint kınası modelleri ağırlıklı olarak gelinlerimiz kullanıyor fakat bunun yanında mezuniyet balosunda kına gecelerinde sıkça kullanılmaya başlandı. İstediğiniz şablonu seçerek çok şık modeller çıkarabilirsiniz.Dilerseniz evde kendi başınıza nasıl yapabileceğinizi anlatan bir önceki yazımızı okuyabilirsiniz. Beyaz hint kınası nasıl yapılır ?

Hint kınası dövmesini ele yapabileceğiniz gibi ayağınıza, omzunuza, veya vücudunuzun farklı yerlerine de yapabilirsiniz. Hem kolay silinebilen hem de kolayca yapabileceğiniz ele yapılan beyaz hint kınası dövmelerini aşağıdaki resim galerimizde bulabilirsiniz.

Hint kınası dövmesi yaparken hiç zorlanmayacağınız hazır malzemeler İnternet ortamında mevcut. Dilerseniz instagramdan da satın alabilirsiniz. Şöyle baktığınız zaman kına bizim geleneklerimizde olan çok eskiden gelen bir gelenek. Erkeklerimize dahi askere gittiklerinde kına yakarız. Neyse lafı çok uzatmadan sizleri ele yapılan beyaz hint kınası modelleri ile baş başa bırakalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ