Düğünlerde Hint Kınası Modelleri

  • 02 Temmuz 2016
  • 1.747 kez görüntülendi.
Düğünlerde Hint Kınası Modelleri

Gelin adayları düğünlerinin çok güzel geçmesini isterler.Bu yüzden aylar öncesinde hazırlıklara başlarlar.Çeyiz hazırlığı, alışverişler, kuaför ayarlanır, düğün salonu ayarlanır falan.Peki ya kına gecesinin mükemmel geçmesini isteyen gelinler ne yapmalılar ? İşte bu sorunun cevabı da yazımızda gizli.En önemlisi sakin olmak.Bulunduğunuz ortamdan zevk almak.Yaptığınız alışverişi aceleye getirmemek.Aksi taktirde hem kendinizi üzersiniz hem de damat adayını strese sokarsınız.O yüzden size vereceğimiz bir kaç tavsiye ile işinizi kolaylaştıracağız.Fakat bu tavsiyelerin en önemlisi kına modeliniz.Şimdilerde oldukça moda olan hint kınası modelleri gelin adayları tarafından çok benimseniyor.Klasik avuç içine yakılan kınadan ziyade hint kınasıyla yakılan dövmeler daha modernize ve sofistike bir hava katıyor.

düğünde hint kınası modası

düğünde hint kınası modası

Düğünde Hint Kınası Modasını takip etmek istemeyen bayanlar tabiki de klasik kına modellerini yaptırabilir.Fakat hint kınasının bir kaç avantajını söylemek de fayda olduğunu düşünüyorum.İstediğiniz zaman vücuttan çıkarabiliyorsunuz, farklı modelleri deneme imkanına sahipsiniz, maliyeti çok daha ucuz ve çok fazla beceri isteyen bir iş değil.Dilerseniz Hint Kınası Nasıl Yapılır? bunu yazımızda okuyabilirsiniz.

düğünlerde hint kınası modelleri

düğünlerde hint kınası modelleri

Güzel bir kına gecesi hayal ettiyseniz hint kınası modellerini mutlaka denemelisiniz.Ele yapılması. ayağa yapılması yani kısaca vücudunuzda istediğiniz bir yere yaptırabilirsiniz.Fakat kınalarda genellikle ayak bileklerine ve el bileklerine yapılıyor.Gelinin arkadaşları da bu modellerden yaparak çok güzel bir ortam hazırlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ