Diesre Topuklu Ayakkabı Modelleri

  • 01 Nisan 2016
  • 3.310 kez görüntülendi.
Diesre Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özel günlerinizde en çok kullanılan ayakkabı modelleriyle sizlerin karşınızdayız.En şık kıyafetlerinizin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ile daha şık görünebilirsiniz. Diesre Topuklu ayakkabı modelleri bu konuda sizlere yardımcı oluyor.En beğenilen modelleri vitrinlerinde yayınlayan Diesre markası topuklu ayakkabıları ile de öne çıkıyor.Topuklu ayakkabılar ile ilgili resim galerimiz sizlere seçim yapma konusunda yardımcı olacak.Birçok markayı bünyesinde barındıran Diesre’nin ayakkabı konusunda öne çıkan en önemli markalarından biri de Pierre Cardin Ayakkabı Modelleridir.

Diesre Deri Ayakkabılar

Diesre Deri Ayakkabılar

Bir giysi alırken hangi ayakkabı ile kombin yapılabilir ne tür bir ayakkabı bu kıyafetin altına gider diye düşünmemiş değilsiniz.Kadınlar için belki de en zor şey bir şeyi bir şeye kombinlemektir. Yukarıdaki siyah deri ayakkabı Pierre Cardin markasının bir ayakkabısıdır.Bu ayakkabı hangi tür kıyafetle kombinleyebilirsiniz diye düşündüğümüzde çok fazla düşünce gelebilir aklınıza.Aklınıza gelen fikirleri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diesre Topuklu 2016

Diesre Topuklu 2016

Yukarıda gördüğünüz ayakkabı modeli de oldukça ilginç bir ayakkabı.Son zamanlarda oldukça sık kullanılmaya başlandı.Gizli topuk bir ayakkabı. Converse ayakkabının topuklu hali fakat topuk kısmı gözükmüyor.Yaz aylarında spor giyimin altına kombin yapabileceğiniz bir ayakkabı.Oldukça rahat ve kullanışlı.İspanyol paça bir pantolonun altına giydiğinizde hem boyunuz uzun gözükecek hem de spor tarzınızla farkınızı yaşatacaksınız.

Pierre Cardin Topuklu Ayakkabı

Pierre Cardin Topuklu Ayakkabı

Ayakkabıdaki asaleti görebiliyor musunuz. Asilliğin ve şıklığın bir arada olduğu çok iyi bir işçilikle tasarlanmış bu güzel ayakkabı istediğiniz her kıyafetin altına giyebilirsiniz.Ayakkabı Pierre Cardin markasının bir modeli.Diğer modelleri incelemek isterseniz aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.Farklı markaların ayakkabı modellerini ise linkimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.Ayakkabı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ