Diesre Spor Ayakkabı Modelleri

  • 21 Mart 2016
  • 2.501 kez görüntülendi.
Diesre Spor Ayakkabı Modelleri

Diesre markasıyla tekrar karşınızdayız.Öncelikle sizlere şunu belirtmekte fayda var. Diesre markasının tüm ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Diesre spor ayakkabı modelleri ile yaz aylarını rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.En önemli sağlık sorunları ayağımıza giydiğimiz ucuz ayakkabılardan kaynaklanıyor.Ucuz ayakkabıların sağlığa zararını sağlığına dikkat eden herkes biliyor.Fakat asgari ücretli birinin bir ayakkabıya 200-300 Tl vermesi de normal değil.Bu durumda kurtarıcı olarak Diesre Spor Ayakkbı Modelleri çıkıyor.

Diesre Lazer Kesim Spor Ayakkabı

Diesre Lazer Kesim Spor Ayakkabı

 

Diesre Lazer Kesim Ayakkabı modelini yukarıdaki resimde görüyorsunuz.Peki lazer kesim ne oluyor? açıklayalım.Lazer teknolojisi son zamanlarda çok kullanılmaya başladı.Eskiden ayakkabılar neşter ile kesilirdi şimdi lazer yani ışık ile kesiliyor.Bu sayede hem daha iyi şekiller hem de çok zor şekiller elde edebiliyorsunuz.Yukarıdaki ayakkabı modelinde delikler lazer ile kesilmiş.Ayakkabıdaki delikler ayağınızın hava almasını sağlıyor.

Diesre Pierre Cardin Spor Ayakkabı

Diesre Pierre Cardin Spor Ayakkabı

Pierre Cardin ayakkabı modelleri de dikkat çeken modeller üretiyor.Süet,deri,ketenden tasarladıkları spor ayakkabıları mevcut.Rahat olması ve ayağı hafif tutması çok tercih edilme sebeplerinden.Üst kısımını lastikli olması günlük kullanımı da kolaylaştırıyor.

 

Diesre Spor Ayakkabı

Diesre Spor Ayakkabı

 

Artık kısa boylu hanımların sorun yapmaması gereken boyları için bir öz güven aracı tanıtacağız.Üretilen spor ayakkabılarda gizli topuk detayı çok hoş olmuş.Topuklu spor ayakkabı ile bacaklarınız daha uzun gözükecek.Üst kısmının lastik olması ayağa tam oturmasını sağlıyor.Ayrıca günlük kullanımı da kolaylaştırıyor.

Diesre Yüksek Taban Spor Ayakkabı

Diesre Yüksek Taban Spor Ayakkabı

Fileli ayakkabı da 2016 spor ayakkabı modellerinin farklı bir çeşidi.Tercihe göre giyilebilir.Fileli olması hava almasını sağlıyor.Farklı renk modelleri de var.Ürünleri Diesre’nin kendi sitesinden satın alabilirsiniz.Resimlere tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.Farklı modelleri incelemek için Ayakkabı kategorisini ziyaret ediniz.

Fileli Spor Ayakkabı Diesre

Fileli Spor Ayakkabı Diesre

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ