Diesre Büyük Beden Tunik Modelleri

  • 18 Aralık 2015
  • 4.487 kez görüntülendi.
Diesre Büyük Beden Tunik Modelleri

Diesre Büyük Beden Tunik Modelleri

Diesre Büyük Beden Tunik Modelleri bu yıl daha bir başka. 2016 yılına girmek üzereyiz. Kilolu bayanlarımızın giyim konusunda zorlandığı zamanlarda imdadınıza Diesre markası yetişiyor. Diesrenin ürünlerini tanıtmak da bizlere düşüyor.Biribirinden şık tunik modellerini kapalı ve açık bayanlar için her yaşa uygun modelleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Diesre Büyük Beden Tunik Resimlerini aşağıda sizlerle paylaştık. Katalogda kullanılan mankenin beden ölçülerini sizlerle paylaşalım. Hem böylece ürünler hakkında ve beden ölçünüze göre değerlendirme yapabilirsiniz.Modelin bedeni; Boy. 176 / Kilo. 75 ,Göğüs. 97 ,Basen. 105 ,Bel. 84 dür. Bu bedendeki modelimizin üstünde bulunan tunik modeli ise  Diesre 44 Beden Tuniktir.Ürünlerin boyu karışıktır fakat genel ağırlıklı olarak 107 cmdir. Ürünler sadece tunik modelleri ile sınırlı değildir. İnternet sayfamızda Büyük Beden kategorisine tıkladığınız zaman göreceksiniz ki normal bedende olan bütün giyim modelleri bu kategoride mevcut.Büyük Beden Kap Modelleri, Büyük Beden Tunik Modelleri, Büyük Beden Pardesü Modelleri, Büyük Beden Tunik Modelleri, Büyük Beden Yelek Modelleri, Büyü Beden Pantolon Modelleri yani kısaca bütün giyim modellerini bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünün detaylı bilgisini almak için fotoğrafın altındaki yorum bölümünden yorum yapabilirsiniz.Büyük Beden 2016 Giyime yönelik tüm yeni ürünleri sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.Bizleri takip etmeye devam edin.

 Diesre Büyük Beden Tunik Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ