Defacto Tesettür Tunik Modelleri

  • 14 Mayıs 2016
  • 5.405 kez görüntülendi.
Defacto Tesettür Tunik Modelleri

Defacto markasının bu seneki çıkışı ve bunu tasarımlarına yansıtması göz dolduruyor.Buse Tarım’ın defactoda boy göstermesi ile birlikte  bir modacının elinin değdiği herkesçe belli oldu. Defacto yeni sezon tunik modelleri 2016 tasarımlarında çok şık ürünlere sahip.Tesettür giyim olarak kategorilendirilmese de uzun ve salaş olması tesettür giyimde de kullanılabilir.Buse Terim’in özel tasarımları sizleri de özel hissetmenizi sağlayacak.

Defacto Tesettür Tunik Modelleri

Defacto Tesettür Tunik Modelleri

Defacto Tesettür Tunik Modelleri gibi görünen modeller salaş olması ve tesettürlü bayanların giyeceği şekilde tasarlanması muhafazakar bayanlar tarafından da çokça tercih ediliyor.Yukarıdaki basic tunik modeline cep katılarak detaylandırılmış.Kalıp olarak rahat olması ve yumuşak kumaşı ile rahatlığını seven bayanlar için vazgeçilmez.Ürünün fiyatı 35.99 TL dir.%100 pamuk olan bu ürünü alın deneyin eğer size uymazsa en yakın defacto mağazasında değiştirmi imkanına sahipsiniz.

Defacto Tesettür Tunik Tasarımları

Defacto Tesettür Tunik Tasarımları

Defacto Tesettür Tunik Tasarımları olarak bir başka model ile sizlerle karşınızdayız. Defacto mağazalarında trend tunik olarak ismi geçmektedir.Bu ürünün fiyatı diğer tunik modellerine göre biraz daha fiyatı fazla fakat fiyatını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebiliriz.Ürünün fiyatı 89.99 TLdir.

Defacto Tesettür Tunik

Defacto Tesettür Tunik

Yazın kombininizin en önemli bir parçası olan tunikleri defactonun farkı ile bir başka yaşayın. Defacto tesettür tunik modeli ve daha bir çok modelini markanın kendi sayfasından satın alabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ