Çocuk Abiye Modelleri 2023

  • 15 Ekim 2022
  • 31 kez görüntülendi.
Çocuk Abiye Modelleri 2023

Kız çocuk abiye modelleri en tatlı halleri ve çocuk ruhunu en iyi yansıtan renkleri ile sizlerle buluşuyor. 2023 yılında kız çocukları için hazırlanan geniş yaş aralığını ve tarzınıza uygun abiye modelleri karşınızda.

En Güzel Çocuk Abiye 2023
En Güzel Çocuk Abiye 2023

2023 çocuk abiye modelleri her zaman çok farklı bir trend listesine sahip. Hiçbir zaman tek bir renk ya da tek bir model ön plana çıkmıyor. Her renkten zengin tasarımların yer aldığı çocuk ruhuna hitap eden abiye modelleri kız çocuklarının gönlünü fethediyor.Tabii ki kız çocuklarının favori rengi olan pembe her zaman ve her daim ön planda.

En Beğenilen Çocuk Abiye
En Beğenilen Çocuk Abiye

Küçükken şeker pembesini bizler de çok severdik.Şeker pembesi prenses model abiyeler çocuk abiye modelleri arasında en çok tercih edilenlerden. Bu tasarımı tercih eden çocuklarımızı bir masal diyarında taşıyor. Hayal kurduran ve mutlu eden 2023 çocuk abiye modelleri, masumiyeti taçlandırıyor.

Çocuk Abiye Modelleri Buz Mavisi
Çocuk Abiye Modelleri Buz Mavisi

2023 çocuk abiye modelleri satenli, tüllü, dantelli ,boncuk işlemeli ,çiçekli ,fırfırlı işlemelerle zenginleştiriliyor. Adeta prensese dönüştüren abiyeler çocukların en çok tercih ettiği modellerden oluyor.

Çocuk Abiye Modelleri 2023
Çocuk Abiye Modelleri 2023

Evde sizden gizli dolabı açıp artık sizi bunaltırcasına sürekli abiye giymek isteyen küçük kızınıza bu modelleri tercih ederek bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel davetler veyahut okulda gösteride giyebilecek şık abiyeleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Çocuk Abiye Giyim 2023 Mor
Çocuk Abiye Giyim 2023 Mor

Çizgi filmlerden esinlenerek tasarlanan 2023 çocuk abiye modelleri üst kısmı askılığı ve alta doğru işlemeli detaylarla oluşan kat kat uçuş uçuş şifonlarla beslenen tüllü abiyeler çocuklara masalsı dünyayı yaşatıyor.

Çocuk Abiye Giyim 2023
Çocuk Abiye Giyim 2023

Masallarda geçen en çok tercih edilen renk hiç şüphesiz pembe.Pembeye sarılar, su yeşilleri ,açık mavi tonları, kırmızılar ekleniyor. Bu tonları abiyelerde tercih eden tasarımcılar 2023 çocuk abiye modellerini hazırlıyor.

Çocuk Abiye 2023 Siyah
Çocuk Abiye 2023 Siyah

Elbiselerin en çok hareketli olan parçası etekler oluyor. Üst kısmında zarif bir sadelik oluşurken belden aşağıya inen etek kısmında ise müthiş bir asalet dikkatleri çekiyor.

Çocuk Abiye 2023 Yeni
Çocuk Abiye 2023 Yeni

Yumuşak renkler zarif tasarımlara eşlik ederken 2023 çocuk abiye modelleri kız çocuklarına kusursuz uyum sağlıyor.En çok tercih edilen kız çocuk abiyeleri dökümlü modeller oluyor.

Çocuk Abiye 2023 Mor
Çocuk Abiye 2023 Mor

Bunun yanında kız çocuklarının annesi ile aynı uyum içerisinde giyeceği anne kız kombinlerini sayfamızda bulabileceğinizi söylemekte fayda var. Düşük omuzlu, yarım kol , V yaka,prenses döküm, hakim yaka, çiçek detaylara sahip olan abiyelerde dökümlü tasarımlar vitrinlerin en önünde yer alıyor.

Çocuk Abiye 2023 Beyaz
Çocuk Abiye 2023 Beyaz

Kına, nişan, düğün,müsamere, gösteri,tiyatro, okul balosu, karne günü gibi özel günlerde tercih edilebilecek 2023 çocuk abiye modellerini sizler için derledik. Instagram’da ünlü tasarımcıların tasarlamış olduğu çocuk abiye modellerini sayfamıza taşıdık.

2023 Çocuk Abiye
2023 Çocuk Abiye
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ