Çiçekli Pileli Eteklerle Yapılan Tesettür Kombinler

  • 11 Temmuz 2019
  • 1.324 kez görüntülendi.
Çiçekli Pileli Eteklerle Yapılan Tesettür Kombinler

Eteklerle yapılan kombinler her zaman bayanların dikkatini çekmiştir. Çünkü eteklerin giyim yelpazesinde birbirinden farklı kombin fırsatı mevcut. Bugün sizlere tanıttığımız etekler düz eteklerden biraz farklı. 2019 yılının modası olan pileli ve çiçekli tesettür etek modelleri sizler için hazırlandı. İlkbahar yaz mevsiminde moda olmaya devam eden pileli eteklerle yapılan kombinlerden sizlere bahsedeceğiz. Bu etekler ne ile kombinlenir? Kombin yaparken nelere dikkat edilmeli? Uzun boylu ve kısa boylu bayanlar nasıl bir kombin yapmalı hepsini sizlere bahsedeceğiz. Yazımızın devamını okumaya devam edin.

Boyu Uzun Gösteren Çiçekli Pileli Etekler

Boyu Uzun Gösteren Çiçekli Pileli Etekler

Boyu Uzun Gösteren Çiçekli Pileli Etekler

Bazı bayanlar özellikle kısa boylu tesettürlü bayanlar etek giymekten biraz korkarlar. Korkarlar demek ne kadar doğru bilemedim. Çekinirler diyerek biraz daha yumuşak bir ifade kullanayım ama gerçeklerden kaçınılmayacağını da belirtmek isterim. Çünkü ben de kısa boylu tesettürlü bir bayanım. Peki kısa boylu bayanlar etek giyemeyecekler mi ? Tabiki giyecekler. Boyu uzun gösteren çiçekli pileli etekler ile bu mümkün. Eteklerin pileli olması düz olmasından daha çok dikkat çektiği için bu bir avantaj. Ayrıca bileğin üst kısmında biten etek modelleri ile bacak boyunu uzun gösterdiğini söyleyebiliriz.

Çiçekli Pileli Etek Gömlek Kombini

Çiçekli Pileli Etek Gömlek Kombini

Çiçekli Pileli Etek Gömlek Kombini

Çiçekli pileli etek seçiminde bayanların dikkat edeceği önemli bir husus pileli eteğin tam bel kısmından başlıyor olması. Etekle kombinleyeceğiniz gömleğin eteğin bel kısmından aşağıda bitmemesi gerek. Bununla beraber giyeceğiniz gömlekler mutlaka eteğinizin içinde olması gerekir. Kış ayında kazakla kombin yapacaksanız da daha zarif bir görüntü için eteğin bel kısmında olması daha tarz bir görünüm sağlayacaktır.

Çiçekli Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Çiçekli Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Çiçekli Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Bluz,gömlek, ceket, kazak gibi kıyafetlerle nasıl bir kombin yapacağınızı tam olarak bilemiyorsanız bu yazımız tam size göre. İnstagramda dolaşırken bu senenin en çok beğenilen pileli etek modellerinden olan çiçekli pileli eteklerle yapılan kombinler dikkatimizi çekti. Bu tarz bir kombin yaparken en önemli dikkat edeceğiniz nokta üst kısma giyeceğiniz kıyafetin eteğin içinde olması. Dışarı saldığınız zaman çok zarif durduğunu söyleyemeyiz. Pileli eteği ceketle kombinlerseniz ceketin alt boyu eteğin bel hizasında olduğuna dikkat edin. Ayrıca çiçek desenlerindeki renklerin kombin yapacağınız kıyafetleri bastırmadığından emin olun.

Çiçekli Siyah Pileli Etek Kombinleri

Çiçekli Siyah Pileli Etek Kombinleri

Çiçekli Siyah Pileli Etek Modelleri

Siyah rengin bayanlarda ayrı bir ayrıcalığı vardır. Hem asil olması hem de zayıf göstermesi çokça tercih edilir. Yukarıda resimde gördüğünüz çiçekli siyah pileli etek üzerine giyilen hardal renk bluz çok şık durmuş. Altına giyeceğiniz ince topuklu stiletto ayakkabı ile şık kombin mümkün. Resimde dikkat ettiyseniz bluz eteğin içerisinde ve tam bel ölçüsünde. Hem beli ince göstermiş hem de siyah etek giyerek bilek kesim tarzı boyu da uzun göstermiş. Şık bir kombin olmuş.

Pileli Çİçekli Etek Kombini

Pileli Çiçekli Etek Kombini

Pileli Çiçek Etek Kombini

Yaşınız 40 ve üzerinde iseniz pileli etek tercihini dikkat çeken renkler yerine koyu renk ağırlıklı ya da daha yumuşak ton renklerden tercih edebilirsiniz. Üzerine kombinleyeceğiniz aynı tonda üst giyim modelleri ile uyumu yakalayabilirsiniz. Bu kombinle oluşturacağınız ufak detaylara da yer vermeniz ayrıntıcı olduğunuzu da öne çıkaracaktır. Örneğin klasik küçük çantalarla kombin tamamlayabilirsiniz. Topuklu stiletto ayakkabılarla zarif ve şık bir duruş sergilersiniz. Spor giyinmeyi seven ya da topuklu ile hareket edemeyenler babet tercih edebilir.

18-35 yaşları arasındaysanız sezonda sizler için hazırlanmış cıvıl cıvıl renklerin oluşturduğu çiçekli tesettür pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Basic tişörtlerle, kot ceketlerle spor görüntü havası katılabilir. Dantel detaylı gömleklerle şirin bir görüntü yaratabilirsiniz. Genç kızlara alternatif daha fazla diyebiliriz. Sizler için hazırladığımız kışlık  pileli etek kombinlerine paylaştığımız linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. >> Triko Kazak Pileli Etek Kombini

 

Pileli Çiçekli Tesettür Etek Kombini

Pileli Çiçekli Tesettür Etek Kombini

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hanife dedi ki:

    birinci kombini nereden alabilirim

BİR YORUM YAZ