Beyaz Hint Kınası Modelleri 2020

  • 07 Kasım 2020
  • 214 kez görüntülendi.
Beyaz Hint Kınası Modelleri 2020

Gelin kınası deyince aklınıza avucunuzun içine sıkıştırılan bir avuç dolusu yaş kına gelmesin.Artık yeni gelin olanların bir trendi var. Gelin Hint kınası modelleri. Modern gelinlere özel birbirinden farklı ve hiç bir yerde bulunmayan ilginç şık Hint kınası modelleri arasında sizler için Beyaz Hint Kınası Modelleri 2020 tasarımlarını seçtik. Abartılı modelleri seçmek istemeyen gelin adayları için ince çizgilerle yapılan sade modeller, abartıyı sevenler için daha büyük ya da daha karmaşık desenleri içeren modeller mevcut. Gelin birlikte farklı modelleri birlikte inceleyelim.

2020 Beyaz Hint Kınası

2020 Beyaz Hint Kınası

2020 Beyaz Hint Kınası Modelleri

Eğer sade bir düğün yapmayı düşünüyorsanız, sade tasarımlara sahip ince ve minimal çizgilerden oluşan 2020 beyaz Hint kınası modellerini tercih edebilirsiniz. Parmaklardan başlayarak bileğe doğru gelen desenler sizce de çok hoş durmuyor mu? Beyaz gelinliklerle beyaz hint kınası modelleri çok yakışıyor.

Ele Yapılan Beyaz Hint Kınası Modelleri

Ele Yapılan Beyaz Hint Kınası Modelleri

Ele Yapılan Beyaz Hint Kınası Modelleri

Desenli eldiven ya da dantel işlemeli bir transparan eldiven görünümü veren ele yapılan beyaz Hint kınası modelleri arasından en çok beğendiklerimizi aşağıda bulunan resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Bilekten başlayan elin üstünden parmaklara kadar uzanan desenler göz dolduruyor. Gelin adaylarının son dönemlerde çokça tercih ettiği birbirinden güzel beyaz Hint kınası modellerine devam ediyoruz.

Sade Beyaz Hint Kınası

Sade Beyaz Hint Kınası

Sade Beyaz Hint Kınası Modelleri

Düğününde farklılık olsun isteyen tesettürlü gelinlerin beyaz Hint kınası modelleri ile farklılık yaratacağını söyleyebiliriz. Romantik tasarımlardan bohem tasarımlara sade beyaz Hint kınası modellerinden siyah Hint kınası modellerine gelin adaylarının dikkatini çekecek farklı desenler için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ