Ankara Tesettür Gelin Başı

  • 14 Aralık 2016
  • 1.273 kez görüntülendi.
Ankara Tesettür Gelin Başı

Her gelinin kendine özgü bir zevki bir tasarım anlayışı vardır. Tesettürlü gelinlerimiz için açılan bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere. Etka Lina ismiyle kurulmuş olan bu firma yalnız tesettür gelin başı ve tesettür kına başı hizmeti vermektedir. Firma çalışanı 2 bayan arkadaşımızdır. Altta resimlerde gördüğünüz tasarımlar kendilerine aittir. Kapalı bayanların çoğu Ankara tesettür gelin başını tercih etmekteler. Yalnızca gelin adayları değil kapalı olan bütün bayanlar bu firmada baş tasarımı yaptırabilmektedir. Ankara etlikte yer olan bu firma henüz yeni olmasına rağmen taraflarına olan ilgi yeterince yüksektir. Yeni gelin adaylarımız ve kına gecesi olan tesettürlü bayanlarımızın Ankara’da olanların özellikle arayış içerisine girmelerine gerek yoktur. Ankara tesettür gelin başı yapan yer için sayfamıza bakınız.

 

 

Ankara Gelin Başı

Ankara Gelin Başı

Peki seçtiğiniz kına başı ve gelin başı nasıl tasarlanmaktadır.

Gelinliğinizi veya kına kıyafetinizi aldığınızda resimleriyle birlikte etka lina çalışanlarına gösteriyorsunuz onlar size uygun renk ve ölçülerde alınması gereken bir liste veriyorlar ve alabilceğiniz en uygun fiyata sizi oraya yönlendiriyorlar. Siz ise düğün gününde randevu saatinizde aldığınız ürünlerle birlikte buraya gelerek baş tasarımınızı yaptırabiliyorsunuz. Şimdiden bütün gelinlerimize mutluluklar diliyorum.

 

 

Ankara Kapalı Gelin Başı

Ankara Kapalı Gelin Başı

Porselen makyaj nasıl yapılıyor.

Porselen makyajı tesettür gelin makyajı makyajlar arasındaki en önemlilerinden birisidir. Çünkü her gelin o en özel gününde en güzel olmak ister. Bizlerde sizin bu isteğinizi bilerek baş tasarımı ve porselen makyajınızı profesyonel ellerimizden geçirip  yapıyoruz. Sizleri günün en özel insanı yapabilmek için çalışıyoruz. Tesettür tasarımı ve gelin başı kına baş  tasarımı yaptıran gelinlerimizden porselen makyaj için ekstra bir ücret kesinlikle talep etmiyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ