Alvina Kışlık Ceket Modelleri 2020

  • 20 Ekim 2019
  • 510 kez görüntülendi.
Alvina Kışlık Ceket Modelleri 2020

Alvina, sonbahar-kış tasarımlarında şıklık yarışına giren bayanların içini ısıtacak 2019-2020 triko modelleri ile buluşturuyor. Tasarımların baş rolü olan triko modelleri sezon renkleri kombin tamamlayıcı özelliği ile dikkatimizi çekmeyi başardı.Kiremit renginin ağırlıklı olduğu sonbahar-kış kreasyonunda güçlü stiliniz yansıtmayı başarıyor.

Dünyaca ünlü tesettür markaları ile kıyasladığımızda modayı yakından takip ettiğini anladığımız Alvina markası, sezonun trend renkleri ve tasarımlarını kendi modellerine yansıtmayı başarmış görünüyor.

Alvina 2019 2020 Triko Modelleri

Alvina 2019 2020 Triko Modelleri

Alvina Retro Stili

Retro  stili ile hazırlanan Alvina 2020 Kışlık Ceket Modelleri modanın küçüklüğüne inerek geçmişten gelen tarzı yansıtmayı başarıyor. Günümüzün dinamizmini, nostaljik bir sıcaklıkla birleştiren Alvina, sezon değişimine ilk adımları atıyor. Doğanın içinden renkler olan toprak tonları koleksiyon tamamında kendini göstermeyi ve farkındalık oluşturmayı başarıyor.

Alvina 2020 Kış Ceket Modelleri

Alvina 2020 Kış Ceket Modelleri

Sarıdan Kırmızıya Uzanan Renk Lezeeti

Yıllar sonra trend renk haline gelen Camel, rengi 2019-2020 sezonunun gözdesi olmayı başarıyor. Kombin oluşturulan diğer parçaların tonlarına ahenk katmayı başarıyor. Sarının kırmızıya ulaşan değişim serüveninde renk lezzeti sunan Alvina, kışlık tatlar olan tarçın, karamel, bal, kahve tonlarını 2019-2020 sonbahar-kış koleksiyonunda bizlere ikram ediyor.

Alvina Triko Hırka Ceket Modelleri

Alvina Triko Hırka Ceket Modelleri

Alvina Kışlık Ceket Modelleri 2020

Her bir tasarımda dinamik ve şıklığın dokunuşu, sezonun en iddialı yorumlarından birini sunuyor. 23 yıldır tesettür giyim markaları arasında ilk sıralarda yerini koruyan Alvina, moda hafızasının güçlü olmasıyla geçmişten günümüze deneyimini aktarmayı çok iyi başarıyor. Buna en iyi kanıt aşağıdaki Alivna kışlık ceket modelleri 2020 tasarımlarını inceleyerek görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ