Aker Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri

  • 25 Ekim 2016
  • 1.614 kez görüntülendi.
Aker Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri

Aker Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri olarak sizlere tanıtacağımız bu yazıda birbirinden farklı tasarımları tanıtacağız. Büyük beden kap modelleri, pardesü modelleri, bluz modelleri, gömlek modelleri, pantolon modelleri, tunik modelleri ve elbise modelleri gibi bir çok çeşit mevcut. Genelde Aker markası dendiği zaman akla ilk ipek eşarp modelleri gelir. Aker’in ürettiği eşarp modelleri dünya çapında ünlüdür. Fakat 2017 yılında tasarladığı modeller de oldukça ilgi odağı oldu.

Aker Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri İle Öz Güveniniz Yerinde

Tesettür giyimde model bulmak oldukça zordur. Hele ki kilolu bir bayansanız bu daha da zorlaşır. Aker bunu düşünerek ürettiği büyük beden tesettür giyim modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Tesettür giyim normal giyimlere nazaran oldukça zor bir konudur. Tasarlanması kadar onu taşıması da zordur. Görünüş için tesettüre bürünenlerin verdiği zarar konusunda tartışmak bile abes kaçar. Tesettürlü bir bayanın nasıl giyinmesi gerekiyorsa ona göre vücudu belli etmeyen tarzda tasarımlara sahip Aker markasının büyük beden modelleri de bu şekilde üretilmiştir. Kilolu bayanların kıyafet seçimi zayıf bayanlara göre daha zordur. Öz güven sorunu kilolu bayanlarda daha çok görülmesinden dolayı giydiği çoğu şeyi yakıştırmazlar. Aker bu konuda öz güvenini yerine getirecek şık tasarımlarla kilolu bayanlara büyük şıklık katıyor.

Özel günlerde giyebilecekleri şık elbiselerin yanında, günlük ve ofis hayatında giyebilecekleri tesettür giyim modelleri ile modayı takip edebilirler. İster sade, ister spor kesim büyük beden giyim modelleri ile her yaştan balık etli bayana hitap edebilmekte. Kilolu bayanları zayıf gösteren kiloları gizleyen tasarımları ile daha zayıf görüneceksiniz. Aker büyük beden modelleri aşağıdaki resim galerimizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ