2020 Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

  • 29 Şubat 2020
  • 543 kez görüntülendi.
2020 Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

Narin çiçekler ve itiraz edilemeyen renk tonları, romantik yaz akşamlarını doruklara taşıyor. Elbiselerin çiçek açtığı bu tasarımlar hiç bir zaman gardırobumuzdan eksik olmadı. KOmbin yaparken daha kolay olması. İçindeki renklere göre gardırobunuzda mutlaka ona uygun eşarp ya da şalın olması sizin için büyük avantaj olacak. Kombinlere canlılık getiren renkleriyle birbirinden şık 2020 çiçekli tesettür elbise modellerini gelin birlikte inceleyelim.

En Güzel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

En Güzel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Elbise Nasıl Kombinlenir?

Geometrik ya da çiçekli elbiseleri kombinlerken dikkat etmeniz gereken bir husus hatta en önemli husus giyeceğiniz şal ya da eşarbın zemin rengiyle aynı olması. Bu dikkat edici özellik kombin oluştururken daha şık durmasını sağlıyor. En güzel çiçekli tesettür elbise modellerini tercih etmekten ziyade bunlara dikkat etmeniz girdiğiniz ortamda daha çok dikkat çekecektir. Yani yukarıdaki modelden örnek verecek olursak zemin rengi kiremit tonuysa şalı kahverengi seçilmiş normal karşılanabilir. Fakat kalkıp açık ton bir şal tercih ederseniz bu güzel durmayacaktır. Fakat kombini tamamlayan ayakkabılar ya da çantalar elbise içerisindeki çiçek deseninden faydalanabilir. Örneğin çiçeğin içinde açık tonlar mevcutsa açık bir ton tercih edilebilir. Çiçek desenli elbise nasıl kombinlenir? sorusunun cevabını merak edenler için inşallah açıklayıcı bir yazı olmuştur. Şimdi çiçek desenli elbiseler hakkında farklı fikirlere yer verdiğimiz yazının kalan kısmına devam edelim.

 

Tesettür Çiçekli Elbise 2020

Tesettür Çiçekli Elbise 2020

Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri 2020

İnstagram fenomenlerinin tercih ettiği, ayrıca instagramda meşhur butiklerde en çok beğeni alan ayrıca bu senenin moda renklerini oluşturan tesettür çiçekli elbise modelleri 2020 yılı tasarımlarına sayfamızın alt kısmında bulunan resim galerisinden ulaşabilirsiniz. Büyük desenli, çok renkli ya da canlı tonlara sahip tasarımlarla kombin oluştururken sadeleme tekniğini kullanın. Daha minimal değerlere sahip bu havayı yakalayacak bu konseptte, imdadınıza renksiz parçalar koşacak. Mesela; yukarıdaki örnekte siyah fon üzerine işlenmiş beyaz renk çiçekleri görüyorsunuz. Eşarp rengi ise daha minimal renk tonu olan krem rengi kullanılarak sadeleştirilmiş. Buna uygun olarak ayakkabı ve çanta da nude renk tercih edilmiş. Bunun gibi bir kaç örneğine resim galerimizden bakabilirsiniz.

Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri 2020

Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri 2020

En Güzel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

Sıcak yaz günlerine pozitif etki bırakan çiçekli elbiseler ile hem şık bir yaz hem de konforlu bir mevsim geçirin. Cıvıl cıvıl olmanın insanlara pozitif enerji vermenin en güzel yanı zannederiz ki çiçekli elbiselerin etkisi çok büyük. Desenlere ve tasarımlara baktığımız zaman  önceki senelerdeki gibi üç boyutlu ve kabarık çiçekli elbiselerden ziyade daha küçük motiflerin süslediği çiçekler ve daha ince kumaştan  ve daha sade olduğunu görüyoruz. En güzel çiçekli tesettür elbise modellerinin yanında farklı elbise ve abiye modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Şimdi gelin birlikte çiçekli elbise modellerini birlikte inceleyelim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ