2019 Tesettür Gelin Başı Modelleri

  • 01 Haziran 2019
  • 828 kez görüntülendi.
2019 Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü gelinlerimiz için farklı tasarımlara yer verdiğimiz sayfamızda bu kez de 2019 tesettür gelin başı modellerini tanıtacağız. Taş detaylar, kroşlar, prenses taçlar, tüller gelin başı tasarımlarında kullanılan dikkat çekici farklılıklar yer alıyor. Abartılı ve gösterişli gelin başı modelleri yanında sade ve şık tasarımlara da yer verilen yazımızın devamında hiç bir yerde göremeyeceğiniz modelleri bulabilirsiniz.

2019 Tesettür Gelin Başı

2019 Tesettür Gelin Başı

Tesettür Gelin Başı Modellerinde Nelere Dikkat Edinilmeli ?

Bu özel günde nasıl bir gelinlik seçeceksiniz, bu gelinliğe yakışacak gelin başı modeli nasıl olmalı bunlardan sizlere biraz bahsedelim. Eğer zayıf ince bir vücut yapınız varsa çok kabarık bir gelin başı tasarımına gitmemenizi öneririz. Daha slim yapıda bir tasarımı tercih etmelisiniz. Çünkü zayıf bayanlarda vücut küçük fakat kafa büyük gibi bir görüntü ortaya çıkar bu da sizleri rahatsız edebilir. Tesettür gelin başı modellerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri.

2019 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2019 Tesettür Gelin Başı Modelleri

Çok Özel Günde Çok Özel Gelin Başı Modelleri

Yapacağınız düğünün nikahın konsepti çok önemli kır düğünü mü yapacaksınız yoksa salon düğünü mü yapacaksınız buna karar verdiyseniz sıra konsepte göre gelinlik seçmekte. Gelinliğimizi de seçtik diyelim. Bundan sonra sıra makyaj ve gelin başı modeline geliyor. İşte burası çok önemli. Gelinliğiniz ne kadar şık olursa olsun kötü bir gelin başı modeli ve makyajı her şeyi alt üst edebilir. Şimdi gelin birlikte bu güzel ve çok özel günün mafolmaması için seçtiğimiz tesettür gelin başı 2019 yılı tasarımlarını inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ