2019 Pınar Şems Tulum Modelleri

  • 07 Ocak 2019
  • 499 kez görüntülendi.
2019 Pınar Şems Tulum Modelleri

Tek Kıyafetle Günü Kurtarmanın Yolu

Pınar Şems koleksiyonunda en şık parçaları yoğun moda haftasında mesai yapıyor. Birbirinden farklı elegan renk tonlarıyla 2019 Pınar Şems tulum modelleri şık olmanızın en büyük sebebi. Yaz kış demeden tek bir parçayla günü nasıl çıkaracağınız bu tulum modellerini incelemekten geçiyor. Topuklu ayakkabıları rahatlıkla gizleyerek daha uzun görünebileceğiniz gizemli tasarımlar sizleri markanın vitrinlerinde merceğiniz altın almayı bekliyor.

 

2019 Pınar Şems Tulum Modelleri

2019 Pınar Şems Tulum Modelleri

Sokak Modasının Nabzı Pınar Şems Tesettür Giyim

Her yeni sezonda modacılar sokağın nabzını iyi tutmak zorunda. Sokak modasında nelerin daha çok tercih edildiğinin ipuçlarını bizlere verir. Bize verilen bu ipuçlarından biri de tulum modelleri. Pınar Şems tesettür giyim modelleri arasında tulum modellerini de ürün yelpazesi arasında veriyor. 2019 yılında dolabınızda mutlaka olmanız gereken parçalardan.

Pınar Şems 2019 Tulum Modelleri

Pınar Şems 2019 Tulum Modelleri

Tesettür Tulumun Adresi Pınar Şems

Zarif görünmedeki şıklığın adresi tesettür tulum modelleri Pınar Şems markasıyla farklı bir hal alıyor. Uzun boylu bayanlara tulumların daha çok yakıştığını söylersek kısa boylu bayanları umarım üzmeyiz. Fakat kısa boylular topuklu ayakkabılar giyerek ve bunları tulumla gizleyerek olduğundan daha uzun görünebilir.Romantik renklerle yaz mevsimlerinde içimizi kımıl kımıl edecek dokunuşlarda bulunuyor.

 

Pınar Şems Tulum Modelleri 2019

Pınar Şems Tulum Modelleri 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ