2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

  • 05 Kasım 2015
  • 4.969 kez görüntülendi.
2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Hayatınızda bir defa evleneceksiniz. İlk olan her şey özeldir, güzeldir.Kıymeti derindir.Düğününüz bir kere olduğu için kıyafetiniz de  güne özel olmalıdır.Sanırım hangi konudan bahsettiğimizi biliyorsunuzdur.2016 Tesettür Gelinlik Modellerine gelin birlikte bakalım.

2016 Tesettür Gelinlik, öyle kendine özgü ve büyüsü olan bir kıyafet ki hemen her genç hanıma yakışır.2016 yılı gelinlikler için çok bir şey fark etmeyeceğe benziyor.Gene klasik modelli gelinlikler ağırlıkta.Zaten gelinliklerin ana teması aynı değişen sadece aksesuar kısımları.

Kabarık gelinlik modelleri, Sade ve şık gelinlik modelleri, Fransız gelinlik modelleri gibi birçok tesettür gelinlik modelleri mevcut. Aşağıda sizlere en çok tercih edilen modelleri hazırladık. Vücut tipinize göre gelinlik seçmeniz tasarımcıların en çok önerdiği konudur. Demek istediğimiz; vücudunuz zayıf ama göğüsleriniz büyük ise Denizkızı gelinlik modellerini tercih etmelisiniz, Eğer ki basen kısımlarınız geniş ise kabarık gelinlik kullanmanız tesadüf olacaktır.

Ama sizlere tavsiyemiz hazır gelinlik almanız yönünde değil. Kendi modelinizi belirleyin, beğenmediğiniz yönlerini beğendiğiniz gelinliklerle değiştirin ve son haliyle moda evinde kendinize göre diktirin.Hem daha uygun olacak hem de içinize sinecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ