2016 Setrms Kaban Modelleri

  • 12 Aralık 2015
  • 3.524 kez görüntülendi.
2016 Setrms Kaban Modelleri

2016 Setrms Kaban Modelleri

Sonbahar-Kış ayları geldiğinde üşümeye başladığımızda kışlıkları çıkarmaya da başlarız. Hasta olmamanın en önemli noktası üşümemektir. Bu konuda müşterisine düşünen Setrms tesettür giyim sektöründe büyük adım attı. 2016 Setrms Kaban Modellerini siz müşterilerinin hizmetine sundu.Tesettür kaban modelleri artık Setrms tezgahlarında.Birbirinden model ve tarzda kaban modellerini sizler için seçtik. 2016 Setrms Kaban Çeşitleri için aşağıdaki galerimize bir göz atabilirsiniz.

Setrms kullandığınız bir markaysa mutlaka bileceksiniz ki; Setrms vazgeçilmez bir marka. Türkiye’nin bir çok yerinde mağazalarının olması farklı müşteri yelpazesi doğmasına yol açıyor. Ülkemizin saygın markalarından olan Setrmsin bu seneki tesettür kaban modelleri olarak şunları söyleyebiliriz; Bu seneki kabanlar daha çok kapitone desen ağırlıklı. Kemerli ve belden bağlamalı modelleri mevcut. Setrms ürettikçe biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Kışın sizleri sıcak tutacak modelleri ve uygun fiyatlarıyla sizleri mağazalarına bekliyor.

Setrms Kaban Modelleri 2016 yılı kataloğu aşağıdaki galerimizde mevcut.Galerimizi ziyaret ederek en yeni modelleri inceleyebilirsiniz. Facebook adresimizden bizleri takip ederek tesettür giyime ait en yeni modellere ilk siz ulaşabilirsiniz. Setrms markasının 2016 tesettür giyim modellerini incelemek için ziyaret ediniz; 2016 Setrms

2016 Setrms Kaban Resimleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ