2016 Mislinas Abiye Tasarımları

  • 12 Nisan 2016
  • 3.218 kez görüntülendi.
2016 Mislinas Abiye Tasarımları

Kendimizi en özel hissettiğimiz anlardan biri de şık bir abiye giydiğimiz bir gündür. 2016 Mislinas Abiye Tasarımları bizlere güzel imkanlar tanıyor.En trend modelleriyle hanımlara sunuluyor.Normal bir kumaş parçasını bu işte usta biri çok şık bir elbiseye çevirebilir. Mislinas markasının tasarımlarını yapan ustalar da bahsettiğimiz ustalara sahip.En özel günlerde davetlerde balolarda yemek davetlerinde nişanlarda düğünlerde  giyilebilecek çok şık abiyeler bulunuyor.

Mislina Şık Abiyeler

Mislina Şık Abiyeler

Özellikle genç kızların oldukça ilgi gösterdiği Mislinas Şık Abiyeler satın almanız için sizleri bekliyor.Kendinizi özel hissettirecek abiyeler ile gittiğiniz yerde gözlerin üzerinizde olacağını unutmayın. Mislinas abiye modelleri sade ve şık olmalarıyla meşhurdur.Çok abartıya kaçmak istemeyenlerin tercih ettiği abiye modelleri arıyorsanız bahsettiğiniz abiyeler burada.Sezonun renklerini kullanacak olan bayanların ten uyumuna uyacak renkleri kullanmasını öneririz.

2016 Mislinas Abiye Tasarımları

2016 Mislinas Abiye Tasarımları

Genelde açık renklere ağırlık verilmiş.Açık renkli abiyeler üzerine işleme ile detaylandırılmış.Beli ince göstermek için kemer ile senkronize edilmiş.Kemerlere çiçek motifleriyle süslenmiş.Nişan elbisesi olarak da kullanılabilmekte modellerimiz.Tesettürlü gelin adaylarının nişanlığı olarak tercih edilebilir.Sade ve şık modeller sizleri bekliyor. 2016 Mislinas Abiye Modelleri resim galerimiz aşağıda sizler için yayınladık.Resimlere tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz.Beğendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için resmin altına yorum yapmanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ