2016 Ferace Modelleri

  • 29 Ekim 2015
  • 4.986 kez görüntülendi.
2016 Ferace Modelleri

Son yılların hızlı bir şekilde çıtasını yükselten tesettür giyim trendi 2016 feraceler geniş renk ve desenleri ile adeta hayranlık uyandırıyor. Birçok marka ve model bulunan internet sitemizde ferace modellerine de büyük bir kısım ayrılıyor. Dilediğiniz birçok modeli tesettür giyim modelleri adındaki sitemizde bulabilirsiniz.2016 yılında ferace tasarımı olarak klasik kesimden ziyade daha çok spor kesimler ağır basmaktadır. Yeni yıla girmesek de bize bu sezon hakkında bilgiler veren modellerden anlaşılacağı gibi spor ve rahat kesimler ön planda.

Normalde siyah ve lacivert yani kısaca koyu renklerin baskın olduğu ve daha çok tercih edilen modeller olduğunu biliyoruz. Bu yıl bu renklerden farklı olarak cıvıl cıvıl rengârenk renklerle bizlere merhaba diyor. Dikkatleri çeken bir nokta daha belirtmek istersek feracelerin önlerinde bulunan düğmelerin yerine fermuar detaylarına ağırlık veriliyor.

Elbise modellerinde kullanılan birbirine zıt renklerin yansıma ve etkilerini feracelerde hissettiriyor. Rahat ve şık giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar aşağıdaki galeriyi sizler için hazırladık. Resimlere tıklayarak 2016 Ferace Modelleri ni inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ