2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

  • 25 Aralık 2015
  • 5.752 kez görüntülendi.
2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

2016 Kapalı Gelinlik Modelleri. Yaz ayı geldi.Yaz ayı evlenme ayı.Evlilik telaşında olan hanımların en büyük kaygısı aradığı gelinlik modelini bulabilmek. Gelin hanımlarımızın en büyük hatası düğün telaşından gelinliği en son zamanlara bırakması.Bu yüzden gelinlik modelleri aceleye gelmekte.2016 Kapalı Gelinlik Modelleri gelin adaylarının tam da bu kaygısını ve sıkıntılarını sona erdirecek nitelikte. Artık gelinlik modelleri eskiden olduğu gibi hazırlanması aylarca süren bir giyim modeli değil.Teknoloji o kadar ilerledi ki elle yapılan çoğu şeyi şimdi makineler yardımıyla yapabiliyorsunuz.

Gelinliklerin bir çok modeli mevcut.Kabarık gelinlik modelleri, fransız gelinlik modelleri, işlemeli gelinlik modelleri, asimetrik kesim gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri, pelerinli gelinlik modelleri gibi bir çok model mevcut.Bunların yanı sıra sade ve düz gelinlikler de mevcut.Artık gelin adayları İnternetten hoşuna giden modeli buluyor.Sonra bir moda eviyle anlaşıyor ve istediği şekilde diktiriyor.Hem bu sayede ucuz oluyor hem de hoşunuza gitmeyen bölümleri düzelttirme imkanı sağlıyor.Kapalı Gelinlikler artık çok daha fazla modellerle üretilmeye başlandı.Ünlü markalar artık tesettürlü bayanların giyim ihtiyacına yönelik de ürün yelpazesini genişletti.%90 ı Müslüman olan bir ülkede zaten geniş olmaması saçma olurdu.

Bir önceki yazımızda sizlere 2016 yılının farklı gelinlik modellerini anlatmıştık.O yazımızı incelemek isterseniz buyurun sayfamızı ziyaret ediniz. 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ